Realme resmen Samsung’a meydan okudu, aynı tasarım, aynı özellikler, çok daha ucuz fiyat

Yenilikçi tasarımı ve çeşitli renk alternatifleri ile kullanıcıların beğenisine sunulacak olan bu model, piyasaya sürülme tarihine dair de ipuçları veriyor. Realme C65, teknoloji meraklılarının radarına girmeyi başarıyor ve yakında kullanıcılarla buluşacak olması büyük bir heyecan yaratıyor.

Realme C65, birkaç otorite tarafından sertifikalandırıldıktan bir hafta sonra 2 Nisan’da tanıtılacak ve iki gün sonra Vietnam’da satışa sunulacak. Realme’nin bu yeni modeli, Vietnam’daki lansmanının ardından Endonezya, Bangladeş, Malezya, Filipinler ve diğer birkaç ülkede de piyasaya sürülecek; ancak bu bölgeler için belirli bir zaman çizelgesi henüz açıklanmadı.

Realme C65’in teknik özelliklerine dair detaylı bilgi verilmese de, markanın Vietnam şubesi Instagram ve Facebook hesapları üzerinden yapılan paylaşımlarla telefonun siyah ve mor renk seçenekleriyle geleceğini ve arka yüzünde dikey kamera kurulumuna sahip olacağını duyurdu.

Realme resmen Samsung’a meydan okudu, aynı tasarım, aynı özellikler, çok daha ucuz fiyat

Sosyal medya gönderilerinden birinde telefonun, Samsung Galaxy S22’yi andıran arka panelinin yanı sıra kahverengi bir renk seçeneğine de sahip olacağı ima edildi. Realme C65, merkezde yer alan delikli ekranı ve Realme 12 5G’de ilk kez gördüğümüz Dinamik Düğme özelliği ile dikkat çekiyor. Bu yeni model, kullanıcıların merakını uyandırırken, markanın teknoloji ve tasarım konusundaki yenilikçi yaklaşımını bir kez daha ortaya koyuyor.

Realme C65’in tanıtımıyla birlikte, akıllı telefon pazarında yeni bir dönem başlatması ve geniş bir kullanıcı kitlesine hitap etmesi bekleniyor. Telefonun özellikle tasarımı ve renk seçenekleri, kullanıcıların tercihlerine yeni bir soluk getirecek gibi görünüyor. Realme, bu modelle birlikte kullanıcı deneyimini daha da ileriye taşıyacağını ve teknoloji severlerin beklentilerini karşılayacağını umuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir